Advent 2017

14.12.2017


Ani sme sa nenazdali a Vianoce k nám opäť zavítali. Čas pokoja, oddychu a očakávania. S prvou adventnou sviečkou sa naše detičky usilovne pustili do prípravy vianočnej výzdoby. Spolu so svojimi vychovávateľmi pripravili maľované vianočné figúrky a rôzne ozdoby.

Mikuláš, čert a anjel nás  navštívili aj v Detskom domove Komárno. A keďže všetky detičky poslúchali po celý rok, boli odmenení balíčkami s dobrotami. Deti zarecitovali aj básničky,ktoré si nacvičili s vychovávateľmi. Mikulášskeho   posedenia sa zúčastnili aj rodičia a na konci nechýbala ani tanečná zábava.


OZ Mapenzi si pre deti pripravil mikulášsky program s množstvom darčekov a prekvapení. Staršie deti si mohli zaspievať spolu s Aless, Luciusom Szíkorom alebo s Pil C. Deti navštívil Mikuláš, ktorý ich obdaroval balíčkami plných dobrôt a hračiek. Ďakujeme dobrým ľuďom z OZ Mapenzi za mikulášsky program.


Pred vianočnými sviatkami sme sa tradične zúčastnili Najmilšieho koncertu roka. Naše deti si mohli vychutnať koncert z prvých radov a po občerstvení, sa dosýta vytancovali na diskotéke. Touto cestou sa chceme poďakovať n. o. Úsmev ako dar, za krásny koncert.


Deti sa pustili aj do výroby vianočných pozdravov. Kreativite nekládli medze a spod ich šikovných prštekov vychádzal jeden farebný výkres za druhým. Vianočné pozdravy chcú darovať vychovávateľom, rodičom a ľuďom ktorých majú radi.
Ako pomôcť?

Prispieť môžete hračkami, oblečením alebo aj finančne. Každá pomoc deťom sa počíta.