Netradičný Deň detí

01.06.2020

         Niekto by povedal, že deň ako každý iný, pre nás deti je to ale deň, ktorý sa dá porovnať s Vianocami. Celý deň určený iba nám a našej zábave, zažívame každý rok trochu inak. Tento rok nám naši pani vychovávatelia pripravili  netradičné športové aktivity, pri ktorých každí z nás vedel ukázať svoju vytrvalosť, obratnosť  a schopnosť spolupracovať pri zadaných úlohách spolu.

       Neskôr sme sa išli občerstviť a tiež vychutnali výbornú zmrzlinu, aby sme  nabrali novú energiu pre  deň plný smiechu a zábavy. Dokonca sme mali možnosť sa ísť pozrieť na malé kačičky, húsatká a rôzne iné domáce  zvieratká.

     Oddychová prechádzka pri Mŕtvom ramene Váhu nám prešla veľmi rýchlo, započúvali sme sa pri malom pikniku do spevu vtákov, všetci sme stále spomínali na zvieratká aké sme videli.  Mnohí z nás nikdy neboli tak blízko pri týchto zvieratkách, a preto to bol pre nás taký zážitok.

      Kiežby bol každý deň taký výnimočný, ale to by potom asi nebolo pre nikoho z nás už  také zaujíma na ďalší rok . Ani jeden z nás sa už nevie dočkať ďalšieho Dňa detí, tešíme sa  na ďalšiu netradičnú zábavu.

                                                                                                             Deti zo III.ŠSS

Ako pomôcť?

Prispieť môžete hračkami, oblečením alebo aj finančne. Každá pomoc deťom sa počíta.