Medzinárodný deň detí 2019

04.06.2019

Vidieť radosť v detských očiach je jeden z najkrajších darov. A preto aj my, aby sme  vlastne obdarovali aj samých seba, pripravili sme  pri príležitosti Medzinárodného dňa detí deň plný  prekvapení, hračiek,  detských hier, súťaží a milých stretnutí.

Deti, ich rodičia, blízki príbuzní a zamestnanci sa zabávali rôznymi hrami, súťažami,  futbalom, púšťaním balónov. Menšie deti  si užívali strávený čas s rodičmi, ktorí ich  pestovali a vozili i v kočíkoch v našom parku.  

Pre deti bolo pripravené veľké  prekvapenie. Nové odrážadlá, trojkolky a bicykle vyčarili deťom úsmev na tvári. Ich veľkú radosť z nových hračiek potvrdzovalo aj to, že  sa s nimi  rýchlo skamarátili a všetky nové hračky hneď aj vyskúšali. Po chvíli sa parkom ozýval hlasný smiech voziacich sa detí  a povzbudzovanie v trojkolkových pretekoch.

Tento výnimočný deň je oslavou každého dieťaťa. A keďže na žiadnej oslave nesmie chýbať torta, každé dieťa  malo pripravenú tortičku s vlastným menom na ktorej si radi pochutili.

Deti sa počas aktivít osviežili ovocím,  sladkými ale aj  slanými dobrotami.

Sme nesmierne radi a teší nás keď vidíme že sa rodič  pri takýchto stretnutiach  hrá so svojím dieťaťom, keď s ním trávi čas, venuje sa mu a smeje sa spolu sním. Veríme, že si deti tento deň užili a odniesli si zážitky a spomienky na ktoré budú ešte dlho spomínať.


Ďakujeme Občianskemu združeniu PARABOLANI z Komjatíc,  ktorí svojou  finančnou zbierkou obohatili a spestrili Medzinárodný deň detí.      

            Autor: Iveta Dudášová, hlavná sestra


Ako pomôcť?

Prispieť môžete hračkami, oblečením alebo aj finančne. Každá pomoc deťom sa počíta.